Cena domków do wynajęcia
w Zakopanem

Cena domków do wynajęcia w Zakopanem jest uwarunkowana kilkoma czynnikami. Poszczególne miejsca wyceniają swoje obiekty, uwzględniając ich rozmiar, wiek i co tak naprawdę mają do zaoferowania. W przypadku tak popularnego turystycznie miasta jak Zakopane istotnym czynnikiem jest również termin rezerwacji, gdyż stawki różnią się w poszczególnych okresach roku.

Cena za dobę

poza sezonem
Od 600
pln
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3

Cena za dobę

w sezonie
OD 800
pln
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3
Okazja

Cena za dobę

w sezonie
OD 700
pln
  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3


Od czego są uzależnione ceny domków do wynajęcia w Zakopanem?

Ceny domków do wynajęcia w Zakopanem są ustalane głównie przez wzgląd na sytuację rynkową. Składa się na nie przede wszystkim standard domków – im większy i lepiej wyposażony domek, tym cena jego wynajmu będzie wyższa. Czynnikiem wpływającym na koszt rezerwacji domków jest również – oczywiście – liczba gości oraz termin, w którym planuje się pobyt.

Standard obiektu i wyposażenia

Jednym z aspektów, który determinuje cenę wynajmu domku, jest specyfika jego zabudowy, a więc przede wszystkim metraż obiektu czy układ funkcjonalny jego wnętrza. Oczywiste jest, że stawki będą wyższe w przypadku obszernej zabudowy, w której wydzielono parę oddzielnych pokojów sypialnianych. Dużą rolę odgrywa również to, kiedy powstał dany obiekt, ponieważ jest oczywiście spora różnica między domkiem, który wybudowano kilka lub kilkanaście lat temu, a takim, który ma kilkadziesiąt lat i nie był w tym czasie odnawiany, przez co nie będzie on zgodny z nowoczesnymi trendami oraz będą mogły się w nim pojawiać pewne defekty związane z upływem czasu. Wpływ na cenę ma również samo wyposażenie. Rozbudowane i nowoczesne sprzęty oznaczają, że właściciel musiał w nie zainwestować, więc będzie to miało przełożenie na kwotę wynajmu, choć w trakcie pobytu goście z pewnością docenią liczne udogodnienia.

Okres roku

W przypadku cen wynajmu noclegów w miejscowościach turystycznych, a do takich z całą pewnością zalicza się Zakopane, występuje czynnik sezonowości, który sprawia, że stawki są zróżnicowane zależnie od konkretnych terminów w trakcie roku. W stolicy Tatr najdrożej będzie oczywiście w ferie zimowe czy okresy świąteczne, choć wyższe ceny wynajmu mogą występować również latem, gdy ładna pogoda zachęca wielu turystów do skorzystania z wielu górskich atrakcji. Taniej będzie na pewno poza sezonem, a więc w wybranych miesiącach okresu jesiennego i wiosennego, gdy liczba turystów w Zakopanem spada, więc również stawki w obiektach noclegowych są niższe.

Postaw na korzystną cenę i wybierz nasz domek do wynajęcia w Zakopanem

W Osadzie Góralskiej w Podrazówce znajdziesz domek do wynajęcia w Zakopanem w atrakcyjnej cenie, która odpowiada oferowanym warunkom. Nasze domki gwarantują wysoki komfort, jednocześnie oferując korzystne ceny. Prezentujemy przejrzysty cennik, więc od razu masz pełną jasność odnośnie do kosztów planowanego pobytu.

Na co możesz liczyć, korzystając z naszej oferty?

W naszym kompleksie znajdują się trzy nowo wybudowane domki, które łączą w sobie elementy regionalne i nowoczesne, gwarantując doskonałe wrażenia. Domki mają powierzchnię 75 m2, każdy z nich oferuje wyjście na taras i prywatny ogród. Do każdego przynależą też dwa bezpłatne miejsca parkingowe, które będą z pewnością w pełni wystarczające dla zmotoryzowanych gości. W każdym domku znajdują się trzy sypialnie z pościelą (istnieje również możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka) oraz łazienka z prysznicem i kompletem świeżych ręczników. Odwiedzający mają w swoich domach salony z częścią wypoczynkową, telewizorem z płaskim ekranem oraz kominkiem, a także kuchnię z pełnym wyposażeniem (w tym: czajnik, kuchenka, mikrofalówka, lodówka, zmywarka oraz przybory kuchenne i naczynia).

Jakie stawki oferujemy?

W okresie ferii zimowych czy wyjątkowych terminów, takich jak Wielkanoc i majówka, cena za domek wynosi 650 zł do czterech osób, 700 zł do sześciu osób i 800 zł do ośmiu osób. W okresie od marca do czerwca (z wyłączeniem wspomnianych specjalnych dat) stawki te wynoszą odpowiednio 550, 600 lub 700 zł. W sezonie letnim, czyli lipcu i sierpniu, a także w kolejnych dwóch popularnych miesiącach, jeżeli chodzi o wizyty w Zakopanem, czyli wrześniu i październiku, koszt do czterech osób to 550 zł, do sześciu 650 zł, a do ośmiu 750 zł. W listopadzie i grudniu kwoty za wynajem domku to zależnie od wspomnianej liczby osób 500, 600 lub 700 zł. W stawkach uwzględniono VAT, a na życzenie gości możemy wystawić fakturę. Do każdej rezerwacji doliczamy jednorazową opłatę serwisową związaną z kosztami sprzątania i prania.

Koszt wynajęcia domku w naszej Osadzie Góralskiej Podrazówka jest naprawdę atrakcyjny w przeliczeniu na osobę, gdy porówna się go z tym, ile trzeba zapłacić w większości hoteli i pensjonatów. W zamian za to otrzymuje się doskonałe warunki, kompletne wyposażenie, dużo przestrzeni i prywatności. Stawka za wynajem jest zmienna zależnie od liczby gości i terminu, natomiast pobyt w naszej Osadzie Góralskiej zawsze będzie pod tym względem opłacalny.

To, czego szukasz jest w górach.

Osada Podrazówka