Rules and conditions

Osada Podrazówka

Rules and regulations of stay

 1. Dane sprzedawcy: Epbud spółka z o.o., NIP 875 155 88 47, Z siedzibą w: Ul. Stare Planty 5C , 86-200 Chełmno, woj. kujawsko-pomorskie.
 2. Rezerwacji pobytu można dokonać osobiście, telefonicznie lub na naszej stronie internetowej. Aby rezerwacja była gwarantowana wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości całej rezerwacji.
 3. Wpłata zadatku stanowi akceptację regulaminu. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.
 4. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu w Osadzie Podrazówka wcześniej, nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 5. Doba rozpoczyna się o godz.16:00 a kończy o 11:00 We wszystkich domkach obowiazuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz E-papierosów, można palić na zewnątrz budynków (każdy domek posiada popielnicę na tarasie)
 6. W domkach obowiązuje zakaz używania własnych podgrzewaczy, grzałek i kuchenek elektrycznych oraz jakichkowiek świeczek.
 7. W domkach obowiązuje zakaz chodzenia w butach, pantoflach na obcasie czy innym obuwiu mogącym przyczynić się do uszkodzenia podłóg.
 8. Dzieci i młodzież gościmy jedynie pod opieką osób dorosłych.
 9. Osoby nie zameldowane w Osadzie Podrazówka mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie za wcześniejsza zgodą gospodarzy.
 10. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00.
 11. Z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe i komfort pozostałych gości w domkach obowiązuje zakaz urządzania imprez.
 12. W przypadku powstania z winy klienta zniszczeń w obiekcie, zostanie on obciążony kosztami przywrócenia obiektu do stanu z przed powstania szkód.
 13. Parking mieszczący się na terenia obiektu jest bezpłatny i niestrzeżony.
 14. Grilowanie tylko w wyznaczonym miejscu, bezwzględny zakaz używania grila na tarasach.
 15. Węgiel drzewny , brykiet goście organizują we własnym zakresie.
 16. Użytkownicy grila zobowiązani są do pozostawienia czystości po zakończonym grilowaniu.
 17. W domku znajduje się w pełni z automatyzowany kominek na pelet drzewny. W związku z tym nie należy otwierać wkładu kominka. W okresie grzewczym kominek jest ustawiony na odpowiednią temperaturę, włącza sie samodzielnie i nie wymaga żadnej ingerencji ze strony gości. W razie potrzeby zostanie udzielony krótki instruktaż jak uzupełnić pelet w zasobniku kominka.
 18. Goście odpowiadają za szkody wyrządzone przez dzieci będące pod ich opieką.
 19. Na terenie naszego obiektu prosimy o nie pozostawianie dzieci bez opieki.
 20. Gospodarze Osady Podrazówka zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie a także w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości, bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 21. Reklamacje można składać elektronicznie pod adresem biuro@osadapodrazowka.pl , odpowiedź będzie udzielona w ciągu 7 dni.
 22. Dziękujemy za przestrzeganie w/w regulaminu. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu u nas.
Życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy ponownie.

What you are looking for is in the mountains.

Osada Podrazówka